خبر رساني
تبليغات و سرمايه گذاري

لودسل ( Load Cell ) لودسل خمشي ، لودسل كششي فشاري

مكانيسم عملكرد اين لودسل نيز بر اساس لودسل سوها (لودسل) تغييرات طول است. براي رسيدن به اين هدف بايد مدار فرماني متشكل از رله تايمر طراحي كنيم و در نتيجه اضافه نمودن تجهيز جديد به مدار و تابلو كنترل خواهيم بود و در واقع تغييرات زياد براي اعمال تغييري جزئي مي باشد. در اين تحقيق، براي دستيابي به پيكربندي مطلوب سازه بالانس، يك مكانيزم با لولاهاي انعطافپذير طراحي شده است. يكي از منابع اصلي اين نوع خطا مربوط به سازه مكانيزم بالانس بوده و علت آن ناكافي بودن نسبت انعطافپذيري محوري به جانبي ستونهاي ياد شده است. با توجه به اين موضوع كه ميكرولايسيمتر ساخته شده از نوع وزني الكترونيكي ميباشد لذا از يك لودسل تك نقطه از جنس آلومينيوم، با نرخ بارگذاري 60 كيلوگرم براي سيستم توزين استفاده گرديد. با توجه به اين موضوع كه ميكرولايسيمتر ساخته شده از نوع وزني الكترونيكي مي باشد لذا از يك لودسل تك نقطه از جنس آلومينيوم، با نرخ بارگذاري 60 كيلوگرم براي سيستم توزين استفاده گرديد. به منظور طراحي ميكرولايسيمتر مورد نظر، ابتدا سيلندر داخلي آن (لودسل) با ابعادي به قطر و ارتفاع 30×27 سانتي متر از جنس استيل ضد زنگ و جدار خارجي به قطر 40 سانتي متر انتخاب گرديد. به منظور برداشت داده هاي هواشناسي نظير بارش، دماي هوا، رطوبت نسبي، فشار هوا، تعداد ساعات آفتابي و شدت تابش، از يك ايستگاه هواشناسي خودكار در مجاورت ميكرولايسيمتر و جهت تأمين آب مورد نياز گياه، يك سيستم آبياري خودكار نيز طراحي گرديد كه قادر است در فواصل زماني معين، آب گياه را با توجه به مقادير ثبت شده توسط سنسور رطوبت موجود در خاك تأمين نمايد.

فروشگاه اينترنتي لودسل سها

در سطح كنترل (Control)،PLC مغز متفكري است كه تجزيه، تحليل و كنترل دستگاه يا فرآيند صنعتي را بر عهده دارد. اما استفاده از اين تكنولوژيها در صنايع گوناگون باعث شده است كه عمليات و كنترل خودكار در - لودسل - صنايع توليدي، به نحو موثري فرآيند بدون دخالت انسان در امر صنعت را رو به جلو هدايت كند. دستگاه قابل نصب بر اتصال سه نقطة تراكتورهاي گروه III است و سيستم هيدروليك آن مي­تواند سرعت ثابت مورد نياز (3 سانتي­متر بر ثانيه مطابق با استاندارد ASAE, S313.3) را تأمين كند. لودسل از يك هسته فلزي كه ساخته شده از آلياژي خاص است، به همراه تعدادي مقاومت كششي و نوعي چسب تشكيل شده است كه strain gauge را به هسته فلزي مي چسباند. ، مانند تست مقاومت خودرو، افزايش عملكرد لباسهاي ورزشي و دهها مورد ديگر. در مناطق ساحلي با خطر وقوع طوفان استفاده از موانع سخت مانند ديوار حائل ساحلي و دايك براي كاهش اثرات مخرب امواج رايج مي باشد.

در اين پژوهش امكان استفاده از كمربند سبز در مناطق ساحلي بصورت آزمايشگاهي مورد بررسي قرار گرفته است. ساقه هاي پلاستيكي بدون انعطاف به ارتفاع 20 سانتيمتر با قطر 1.5 سانتيمتر (در شرايط غير مستغرق) در قسمت ساحلي در كانال به كار گرفته شد. آزمايش بصورت دو بعدي در كانال موج، براي ارزيابي تاثير پوشش بر كاهش اثر امواج انجام شد. وابستگي دمايي ضريب نفوذ به ميزان رضايتبخشي توسط معادله ساده شبه آرنيوسي توصيف شد. دو مدل پيج و خزايي مناسبترين مدلها جهت توصيف رفتار خشك شدن خمير خرما بودند. در واقع اعمال نيرو به اين پيستونها باعث فشرده شدن مايع هيدروليك شده و يك خروجي خطي ايجاد ميكند. در مكانيزم بالانس، اثر تقابلي مولفههاي نيرو و گشتاور بر ۶ ستون لودسل- لولا، خطاي كوپلينگ ايجاد ميكند. هدف اين تحقيق، طراحي بهينه مكانيزم انعطافپذير بهمنظور دستيابي به حداقل خطاي كوپلينگ سازهاي است.

هر چقدر خطاي كوپلينگ بزرگتر باشد، خطاي اندازهگيري مقادير نيرو و گشتاور نيز افزايش مييابد. در تونلهاي باد، براي اندازهگيري ۶ مولفه نيرو و گشتاور وارد بر مدل هواپيما از وسيلهاي به نام بالانس اندازهگيري استفاده ميشود. اگر شما اين مقاله را تحسين مي كنيد، مايليد اطلاعات بيشتري در مورد مقاومت الكتريكي لودسل. در اين لودسل مقاومت الكتريكي وجود دارد… - لودسل - بدست آوريد به سايت ما مراجعه كنيد. با ساخت مكانيزم بالانس و اندازهگيري مقادير نيرو و گشتاور، نتايج نشان ميدهد كه با كاهش سهم خطاهاي كوپلينگ سازهاي لولاها، خطاهاي اندازهگيري مقادير ۶ مولفه نيرو و گشتاور بالانس كاهش يافتهاند.

پيشرفت هاي موجود و توسعه فناوري ساخت دستگاه هاي خودكار و هوشمند در - لودسل - زمينه كشاورزي، كمك بسياري به بررسي اين متغير نموده است. خمير خرما يكي از محصولات فرعي است كه ميتواند به كاهش ضايعات كمك كند. كه مي تواند چندين حلقه را تحمل كند. هشدارها را فعال مي كند و پيام مناسبي را نشان مي دهد. لودسل يك مبدل است كه نيرو را اندازهگيري ميكند و اين نيرو را به عنوان سيگنال الكتريكي ارائه ميدهد. انعطاف پذيري بالا: گنجاندن يك كار جديد در خط مونتاژ نياز به آموزش و يادگيري كاركنان دارد، در صورتي كه در اتوماسيون صنعتي وظايف جديد صرفا نياز به برنامه نويسي داشته و پس از آن اتوماسيون صنعتي شروع به فعاليت ميكند.

تاثير دما نسبت به ضخامت بسيار معنيدارتر ميباشد. اتوماسيون صنعتي با استفاده از تكنولوژي جديد فن آوري ها و خدمات جديد، يكپارچه سازي بدون كاهش كيفيت محصول، قابليت اطمينان و ميزان توليد ضمن كاهش هزينه توليد و طراحي ميشود كه تمامي اين موارد باعث شده امروزه اتوماسيون صنعتي بسيار مورد توجه قرار گيرد. تغييرات اين فشار باعث تغيير محل نازل موجود در پايين لودسل شده و درنهايت هواي اضافه از طريق همين نازل از لودسل خارج ميشود.

https://arkainverter.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d9%84%d9%88%d8%af%d8%b3%d9%84-%d8%b3%d9%88%d9%87%d8%a7-%d8%b3%d9%87%d8%a7-sewha/

 

 

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1400/12/3  ] [ ۰۸ ] [ najram ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 9
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب