خبر رساني
تبليغات و سرمايه گذاري

بهينه سازي سايت

بررسي ها نشان مي دهد كه صفحاتي كه محتوا طولاني تري دارند، رتبه و پوزيشن بهتري نيز در گوگل دارند. به نظرم هيچوقت براساس تعداد كاراكتر و كلمه توليد محتوا نكنيد. شما در Google trends ميتوانيد ميانگين سرچ كلمه كليدي موردنظرتا Search Intent را از چند سال پيش تا امروز ببينيد و با كلمه كليديهاي ديگر مقايسه كنيد تا بتوانيد بهترين كلمه كليدي كانوني را براي وبسايت سئو خود انتخاب كنيد. در سال هاي اوليه رواج استفاده از موتورهاي جستجوگر - همانند هر پديده نوپاي ديگري - عيوب و اشتباهات فراواني در قالب آن ها وجود داشت كه سبب مي شد تا افراد زيرك از اين ناهمخواني ها نهايت استفاده را كرده و با فنون تخصصي و زيركانه اما نامطلوب براي مخاطبين ( مثلاً تكرار به ظاهر بي دليل يك كلمه خاص يا لينك دهي هاي بي ثمر و نامرتبط ) خود را در معرض ديد كاربران عام قرار دهند ، اين در حالي بود كه گردانندگان اين نمايش نيز بيكار ننشسته و در صدد رفع اين حفره هاي پر تعداد برآمدند . بد نيست بدانيد چند دهه اي بيشتر از عمر موتورهاي جستجو نمي گذرد و اولين موتور جستجو حدود سال 1990 با نام archie كار خود را در فضاي اينترنتِ آن زمان آغاز كرد.

بهبود رتبه بندي سايت

SEO به طور خلاصه، مجموعه اي از قوانينه كه ميتونه توسط صاحبان وب سايت (يا وبلاگ) براي بهينه سازي و رتبه بندي وب سايت هدف جستجو كاربر (search intent) چيست؟خود در موتورهاي جستجو به كار بره. بسياري از دوستان هنوز هم توانايي نوشتن عنوان را ندارند و من هميشه به آنها ميگويم كه بر روي محتواي توليد شده خود تسلط نداريد كه نميتوانيد يك جمله كوتاه در مورد محتواي حداقل هزار كلمهاي خود بنويسيد. سادهنويسي هنر است و سعي كنيد شما هم هنرمند باشيد؛ طبق گفته انيشتين هر كسي كه نتواند مطلبي را ساده توضيح دهد، هنوز خود متوجهي موضوع نشده است پس سعي كنيد قدرت خود را در توليد محتوا با سادهنويسي به رخ خواننده بكشيد. If you have any queries about wherever and how to use سئو, you can contact us at the web site. اشتراك گذاري محتوا هم از ديگر روش هايي است كه براي بالا بردن بازديد سايت معرفي شد. كار را راحت كنيد: افزونههاي زيادي براي اشتراك گذاري شبكههاي اجتماعي وجود دارد، بنابراين شما بايد از افزونهاي در سايت خود استفاده كنيد. من هميشه در تمامي دوره هاي آموزش توليد محتوا خود به اين موضوع مهم اشاره مي كنم كه بعد از اينكه محتوا متني خود را به صورت كامل نوشتيد حتما چندبار كيفيت محتوا از نظر نگارش و ويراستاري را چك كنيد و بعد منتشرش كنيد. بعد از توليد محتوا سريعا آن را منتشر نكنيد، حتما چندبار بعد از يك روز يا چند ساعت آن را بخوانيد تا به بهترين شكل آن را ويراستاري كنيد.

هدف جست و جو كاربر

ديكته نانوشته غلط ندارد، پس كمالگرايي را رها كرده و به خودتان خيلي سخت نگيريد و بگذاريد با جبران اشتباهات خود در توليد محتواي متني، يك محتوا عالي و كامل بنويسيد. در هر فرصتي كه مطلبي را در يك سايت مطالعه مي كنيد در بخش نظرات آن چيزي بنويسيد و لينك سايت خود را در بخش مربوطه قرار دهيد. سادهترين مسير اين است كه نوشته و محتواي متني خود را به سه بخش مقدمه، متن بدنه و نتيجهگيري تقسيم كنيد و بعد از آن نوشتن را براي هر بخش از محتوا شروع كنيد. از گفتن جزئيات در متن خود نترسيد! شما ميتوانيد با داشتن دامنه امن و گرفتن ssl يك وبسايت امن براي مشتريان خود فراهم كنيد. با افزايش استفاده كاربران از تلفنهاي هوشمند و تبلتها داشتن يك وبسايت واكنشگرا امري ضروري و بسيار مهم است. خدمات سئو كمك مي كند در نتايج جستجو رتبه خود را افزايش دهيد تا درآمد شما افزايش يابد.

افزايش سرعت سايت

نوشته خود را هميشه بخشبندي كنيد. براي توليد محتوا به صورت متن، هميشه با موضوعاتي كه به آنها تسلط كامل داريد شروع كنيد و در ابتداي مسير به دنبال خلق اثري ماندگار در حوزهاي كه آشنايي نداريد سئو نباشيد. همچنين با اين كار مي توان محتوايي كه علاقه مند به مشاهده آنها از طرف ربات هاي گوگل نيستيد را از ديد آنها مخفي نگه داريد. در صورتي كه بازديدكنندگان وب سايت شما به سرعت سايت را بسته و به سراغ نتايج ديگري بروند گوگل رتبه شما را كاهش خواهد داد زيرا اين كار به اين معنا است كه مطالب شما از ديد كاربران مفيد نبوده و مورد پسند مخاطبين شما قرار نگرفته است. مطابق با قانون تساوي، ساده نگهداشتن فرمها ميزان نااميدي كاربران را كاهش ميدهد و احتمال پر شدنشان توسط وي را تا حد زيادي افزايش ميدهد. مطالعات نشان داده كه با كاهش تعداد فرمها در يك وبسايت، نرخ تبديلات آن وبسايت افزايش داشته است.

https://sakhtesite.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-serch-intent/

 

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1401/3/10  ] [ ۱۰ ] [ najram ] [ ]

كاملترين راهنمايي كه بايد بخوانيد - فرادرس - مجله

اين بدان معني است كه گرچه ممكن است فضاي ذخيرهسازي يا پهناي باند شما نامحدود باشد، اما ظرفيت استفاده از پردازنده سرور هزينه ساخت سايت اينترنتي چقدر است؟ قطعاً چنين نيست. طي اين يك دههاي كه در زمينه كسب - طراحي سايت - و كار اينترنتي فعاليت كردم از خدمات شركت هاي مختلفي در زمينه ميزباني وب و سرور استفاده نمودم. هزينه ساخت (طراحي سايت) سايت در گوگل به عوامل مختلفي بستگي داره كه در ادامه اين مطلب بطور كامل براي شما شرح ميدم البته خود گوگل هم يك سرويس ساخت سايت داره كه مثل سيستم هاي بلاگ دهي كار ميكنهو البته در حال خاضر ايران رو تحريم كرده و اگه بخواهيد استفاده كنيد بايد از نرم افزار هاي تغيير آي پي استفاده كنيد. انواع مختلفي از سرويس هاي سايت ساز موجود است.

هزينه طراحي سايت

و هزينه طراحي سايت شما به شدت كم ميشه! توجه داريد كه در اين حالت هم يك ماشين ميشود ۴۰ تومن (پرايد اين روزا) و يك ماشين ديگه از همون كارخونه ميشه ۱۴۰ تومن (ال ۹۰ اين روزا) بنابراين با اينكه هزينه طراحي اختصاصي خودرو حذف شده اما كيفيت و هزينه ساخت ماشين ها متفاوته ! سلام، شما بايد برويد وردپرس فارسي را دانلود كنيد، در صورت تمايل مي توانيد ايميل خود را براي ما ارسال كنيد تا نسخه فارسي وردپرس را در اختيار شما قرار دهيم، سپس بايد وردپرس قبلي را در (ساخت سايت) پوشه htdocts حذف نماييد و نسخه فارسي را جايگزين آن نماييد، و مراحل نصب وردپرس را مجددا انجام دهيد.

هزينه ساخت سايت

توجه : سايت wix به دليل عدم توانايي ساپورت زبان هاي راستچين مثل عربي و فارسي مناسب نيست و تنها براي وبسايت هاي انگليسي زبان مناسب است. نامي كه براي سايتتان انتخاب ميكنيد داراي يك پيشوند (www) و پسوند ميباشد (مثل ir, com, ساخت - طراحي سايت - سايت پر هزينه. از جمله مي توان به سئو محتوا و لينك… (ساخت سايت) org). طراحي سايت توسط شركت وب ۲۴ اين مزيت را دارد كه از ابتداي پيادهسازي كدها، تمامي اقدامات لازم براي بهبود رتبه سايت (سئو و بهينه سازي سايت) شما، در نظر گرفته ميشود.

شركت مخصوص براي ساخت سايت

شركت وب ۲۴ به عنوان يكي از بهترين و باسابقهترين شركتهاي طراحي سايت در ايران كه انبوهي از نمونههاي قابل ارائه و قابل دفاع دارد، براي طراحي بهترين نوع سايت با بهترين هزينه، به (ساخت سايت) شما پيشنهاد ميكند تا پيش از اقدام به سفارش طراحي سايت، نيازها و درخواستهاي خود را با تيم فني در ميان بگذاريد. مشاوران شركت ۲۴ براي طراحي سايت، پيشنهادها و راهكارهاي لازم را به شما ارائه ميدهند. شخصيسازي طراحي سايت اختصاصي، شايد وسوسهكنندهترين معيار براي انتخاب اين روش طراحي سايت باشد.

تعيين دامنه مناسب براي ساخت سايت

پس از تعيين نوع سايت و ارائه اطلاعات لازم در خصوص نيازمنديهايتان، نوبت به انتخاب روش طراحي سايت ميرسد كه عاملي تاثيرگذار در برآورد هزينه طراحي سايت است. 10. تنظيمات: در اين بخش تنظيمات اصلي از قبيل انتخاب زبان، انتخاب تاريخ، تنظيمات برخي از بخشهاي پيشخوان و … نام و دامنه وبسايت بيان كننده هويت اصلي شماست پس حتما در انتخاب آن دقت داشته باشيد.

ساخت سايت با كمترين امكانات

مثلا ما آن را به ” صفحه اصلي ” تغيير ميدهيم. اما در اغلب اوقات شما نياز به سايت هايي دارد كه محاسبات خاص يا شرايط پيچيده و منحصربفرد ندارد مثلا يك سايت اطلاع رساني كه قرار است شما و محصولات و خدماتتون رو معرفي بكنه در همه جاي دنيا يك جور هست يا يك سايت فروشگاهي كه در اون محصولات دسته بندي ميشن و به فروش ميرسن و … اگر سايت خيلي خاصي بخواهيد مثلا بخواهيد براي اداره ماليات و براي محاسبه ميزان ماليات بر درآمد سايت طراحي كنيد يا مثلا براي يك مدرسه كه قرار است نمرات دانش آموزان را به شكل خ خ - خ - ق ق - ن ت وارد ميكند بايد از حالت برنامه نويسي استفاده كنيد!

هزينه طراحي سايت

در اين شرايط ميتونيد براي طراحي سايتتون از سيستم هاي مديريت محتواي كه اغلبشون رايگان هستند كمك بگيريد و ديگه لازمك نباشه هزينه (زماني و ريالي) برنامه نويس را بپردازيد . اگر از نظر گرافيكي هم بخواهيد يك سايت با رنگ بندي اصولي و گرافيك زيبا داشته باشيد بايد هزينه بيشتري بپردازيد. اولين مرحله از انجام پروژه طراحي سايت حرفهاي و اختصاصي بررسي و تحليل نيازهاي مشتري است، پس از مرحله نيازسنجي كارشناسان شركت ما راهكارهاي مناسب را به شما ارائه خواهند داد. در مقالات متعددي به اين موضوع اشاره كرده ايم كه وب سايت هاي WordPress و Joomla و اصولا وب سايت هاي CMS آماده كه به آنها قالب آماده نيز گفته ميشود از پلتفورم هاي كاملا رايگان استفاده مي كنند كه در دسترس عموم قرار دارد.

تعدد منابع در ساخت سايت

شركت هاي مختلف طراحي وب سايت تنها براي سرهم بندي كردن اجزاي آماده و رايگان اين نوع سايت ها يا تغييرات جزئي در ظاهر و جابجايي چند كُد ممكن است از شما مبالغ هنگفنتي را طلب كنند.در ادامه معايب و مشكلات بي شمار سايت هاي CMS آماده اي مانند وردپرس را برايتان كمي شرح خواهيم داد اما چيزي كه الان لازم است بدانيد اين است كه با اينكه در گذشته در زمينه طراحي اين نوع سايت ها مانند جوملا و وردپرس بسيار فعال بوده ايم اما در حال حاضر بدليل مشكلات بي شماري كه اين CMS ها براي مشتريان بوجود مي آورند هيچگونه فعاليتي در اين زمينه در شركت آوينا پرداز وجود ندارد.

 

 
امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1400/11/16  ] [ ۱۳ ] [ najram ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 6
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب