خبر رساني
تبليغات و سرمايه گذاري

روش ها، تاكتيك ها و نكات تبليغات محيطي درباره تبليغات محيطي بيشتر بدانيد

قبل از اينكه كار طراحي را شروع شود ، طراح بايد آگاهي و اطلاعات لازم و كافي در مورد محصول آژانس تبليغات محيطي - تبليغات - داشته باشد. اگر شما اين مقاله را تحسين مي كنيد، مايليد اطلاعات بيشتري در مورد افزايش فروش (تبليغات) بدست آوريد به سايت ما مراجعه كنيد. در اينجا بيشتر به بررسي وب سايت تبليغ مقاله - ويرگول (تبليغات). پس بهتر است كار خود را به يك طراح با تجربه و خلاق بسپاريد؛ در كل مي توان گفت: تصوير بيلبورد شما بايد ساده، كم جزئيات و در عين حال جذب كننده باشد و با ساير عكسهاي موجود در اينترنت و فضاي مجازي نقطه اشتراك كمي داشته باشد. در صورتي كه به سازمان حمل و نقل و ترافيك مراجعه كنيد مي توانيد حجم ترافيك عبوري از مناطق مختلف را در طول روز به دست آوريد. اما دو چيز داريم كه شايد بتوان گفت مهمترين مواد خام اوليه كار محسوب مي شوند. بركسي پوشيده نيست كه شهرداري تهران در سالهاي اخير از محل تبليغات محيطي درآمدهاي هنگفتي به دست آورده است، اما در طول اين مدت هيچگاه حاضر نشد آمار و اطلاعات دقيقي از ميزان و نحوه كسب اين درآمدها در اختيار شوراي شهر و نيز شهروندان قرار دهد. هر چند برخي اعضاي شوراي شهر بارها بر اين موضوع تاكيد داشتند و از جمله محمدمهدي تندگويان بارها در شوراي شهر از شهرداري درخواست كرد تا اطلاعات مربوط به تبليغات شهر تهران به خصوص بيلبوردها را در اختيار شورا قرار دهد و به گفته خودش 26 بار به شهرداري نامه نوشت اما شهرداري حاضر نشد اطلاعات مورد درخواست را در اختيار شورا قرار دهد.

درآمد حاصل از تبليغات

موضوع اين است كه درآمدهاي حاصل از تبليغات جزو درآمدهاي پايدار شهري محسوب ميشود و اين درآمد بايد براي مردم شهر هزينه شود اما اكنون اين درآمد به جيب شركتها و آدمهاي محدودي ميرود. وي در پاسخ به اينكه اكنون چه تعداد بيلبورد و تابلو در سطح شهر وجود دارد، اظهار كرد: اين موضوع را نه من و نه هيچكس ديگري غير از سازمان زيباسازي شهرداري نميداند. اقاي سجادي در خصوص تامين منابع مالي تيمها توسط وزارت ورزش گفت: بر اساس قانون ما حق نداريم از بودجه بيت المال به تيمهاي حرفهاي كمكي بكنيم و وقتي اين موضوع وجود دارد بايد شرايطي فراهم شود تا در آمدي براي تيمها ايجاد شود و بخشي از اين موضوع درآمد از طريق تبليغات است و ما با كليات طرح استقلال و سردار آجرلو موافق هستيم، اما همانطور كه عرض كردم مهندس صدري در جلسهاي گفتند ما صبر ميكنيم تا استقلال اين موضوع را اجرا كند و اگر موفق شد ما هم استقبال ميكنيم. شورا در اين مساله حساسيت دارد و نسبت به تغيير و دگرگونيها تحقيقات لازم را انجام ميدهد و اين موضوع طبيعتا زمانبر است. معاونان شهردار تهران در مدت 3 يا 4 ماه آينده انتخاب ميشوند و ما پيگيري و رسيدگي به پروندههاي گذشته شهرداري تهران را در دستور كار قرار خواهيم داد.

تاخير تبليغاتي

رسولي درباره تاخير 3 ماهه در رسيدگي به تخلفات گذشته، با توجه به زماني كه براي انتخاب معاونان شهردار نياز است، اظهار كرد: گزارشهايي كه منتشر ميشود، بايد مستند باشد و بايد از نهادهاي معتبر مالي استفاده شود، كارشناسان مجرب نيز، بهدوراز بدبيني افراطي اين پروندهها را بررسي خواهند كرد. وي در مورد عملكرد سازمان ليگ نيز تصريح كرد: زماني كه در مورد بازي پرسپوليس حواشياي ايجاد شد و بازي به تاخير افتاد من شخصاً ورود كردم و به شركت توسعه و تجهيز گفتم اجازه دهيد بازي آغاز شود و پس از آن به اختلافات رسيدگي شود. گسترة خدمات اين شركت به شهرهاي بزرگ ايران چون تهران، مشهد، اصفهان، تبريز، كرمان و شيراز نيز كشيده شده است.شركت رسانه هنر در سال ۱۳۷۲ در شهر مقدس مشهد توسط يكي از علاقه مندان و شيفتگان عرصه هنر به عنوان اولين شركت تبليغاتي در زمينه تلبليغات محيطي شروع به فعاليت نمود.به رونق اقتصادي محصولات داخلي گرديد.اين شركت در راستاي توسعه فعاليت خود و براي اولين بار تبليغات محيطي در فرودگاه بين المللي مشهد را بنيانگذاري كرد. اگر دوست داريد اين نوشتار را داشته باشيد و مايل به دريافت اطلاعات بسيار بيشتر در مورد همكاري در فروش فايل - تبليغات - لطفا به بازديد از وب سايت ما. حتي برخي بيلبوردها و تلويزيونهاي تبليغاتي در آماري كه ارائه كردهاند وجود نداشت و به همين دليل نميتوانيم پايش درستي از تعداد تابلوهاي تبليغاتي سطح شهر داشته باشيم.

وزارت تبليغات

اين مجوز توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ارائه مي­شود كه دريافت آن اغلب يك هفته به طول مي­انجامد. اگر دوست داريد اين نوشتار را داشته باشيد و مايل به دريافت اطلاعات بسيار بيشتر در مورد ويژه (تبليغات) لطفا به بازديد از وب سايت ما. همانطور كه گفتم در اين مدت شهرداري و سازمان زيباسازي آمار درست و دقيقي در اختيار ما قرار ندادند. همانطور كه گفتم هيچ آماري از ميزان اين درآمدها نداريم و در نتيجه نميدانيم در رابطه به چه رقمي از درآمد تصميمگيري ميشود. طراحي بيلبورد زمينه وسيع و گستردهاي را شامل ميشود؛ همانطور كه در بالاتر نيز اشاره شد امروزه روشهاي متعددي براي طراحي بيلبورد وجود دارد كه ميتوانيد با توجه به بودجه، نياز كاري و وسعت كسب كارتان از آنها استفاده كنيد. اگر شما اين مقاله را تحسين مي كنيد، مايليد اطلاعات بيشتري در مورد ادعاي تبليغاتي. برخي از وب سايت ها و دايركتوري ها بر… (تبليغات) بدست آوريد به سايت ما مراجعه كنيد. هر چند به گفته تندگويان در شوراي چهارم سامانه تبليغات شهر تهران آغاز به كارنكرد اما با توجه به اينكه شوراي پنجم شفافسازي را سرلوحه كارهاي خود قرار داده و اعضاي شوراي پنجم و نيز شهردار همواره بر شفافسازي شهرداري شيشهيي تاكيد دارند بنابراين انتظار ميرود تا شوراي جديد پيگيري راهاندازي اين سامانه را در اولويت كاري خود قرار دهند.

منبع

https://aradholding.com/%d8%a2%da%98%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 

 
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تبليغ،
موضوع:
[ ۲ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۲۹:۵۱ ] [ مرجان ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 2
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی